Zwierzęta jesienią

3Nasi uczniowie klasy III – Jagoda Paszenda i Eryk Piela  otrzymali wyróżnienia  w konkursie plastycznym pt. Zwierzęta lasu jesienią, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Nędzy. Wyróżnionym serdecznie gratulujemy!!!!

Dzień praw dziecka

dsc 0165Dnia 20 listopada 2017 roku odbył się apel poświęcony prawom dziecka. Uczniowie przygotowali krótki program artystyczny oraz wykonali prace plastyczne.

Czytaj więcej...

Konkurs pięknego pisania

dsc 0036Dnia 27 października 2017 roku odbył się V Powiatowy Konkurs Pięknego Pisania „Zostań Mistrzem Kaligrafii”, który zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Raciborzu.

Czytaj więcej...

Wycieczka

100 213025 października 2017 r. uczniowie klas I-III zwiedzali Zamek Piastowski w Raciborzu, gdzie poznały jego historię oraz mogły przebrać się za różne postacie. Później dzieci mogły się pobawić na pobliskim placu zabaw.

Czytaj więcej...

Copyright © 2017 ZSP w Zawadzie Książęcej. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.